Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (20)

Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
WEBALB.NET

The Other Woman

The Other Woman

The Other Woman    25 Apr 2014

PG-13 109 min KomediRomance

6.0
IMDB: 6.0/10 96,236 votes

, , ,

3 wins & 4 nominations.

USA

RAPORTO LIDHJET

Pasi zbulon se i dashuri i saj është i martuar, Karli njihet me gruan që ai po tradhëton. Dhe kur një tjetër lidhje zbulohet, të treja formojnë një skuadër për t’u hakmarrë