Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)

Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
WEBALB.NET

Gangster Squad

Gangster Squad

Gangster Squad    11 Jan 2013

R 113 min ActionCrimeDramaThriller

6.8
IMDB: 6.8/10 168,231 votes

, , ,

4 nominations.

USA

RAPORTO LIDHJET

Mickey Cohen (Sean Penn), gangster i madh nga Bruklin qe u shpërngul në Los Anxheles në vitin 1949, kontrollon drogën, armët, femrat, bastet dhe çdo lloj lëvizje kontrabande në zonë, me mbështetjen e policisë dhe të politikanëve. Dy policë të fshehtë, John O’Mara (Josh Brolin) dhe Jerry Wooters (Ryan Gosling), vendosin ta heqin qafe kryemafiozin. Përplasja ndërmjet dy skuadrave do të jetë madhështore.


Upload on Youtube
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
Gangster Squad
No links available
No downloads available

FILMAT