Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (32)

Remember Me
A password will be e-mailed to you.
Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
Cancel
WEBALB.NET

Creed

Creed

Creed    25 Nov 2015

PG-13 133 min DramaDrameSport

8.0
IMDB: 8.0/10 68,137 votes

, , ,

Nominated for 1 Oscar. Another 25 wins & 45 nominations.

USA

RAPORTO LIDHJET

Ish Kampioni Botëror “Rocky Balboa” bëhet trajneri Adonis Xhonson “Krid”, i biri i mikut të tij të ndjerë dhe ish rivalit Apollo Krid, i cili ka probleme të mëdha në jetën private dhe në të njëjtën kohë pavarësisht talentit nuk arrin të ketë sukses në botën e boksit.

DOWNLOAD SHKARKO: Creed2015


Upload on Youtube
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
Creed
No links available
No downloads available

FILMAT